Перейти к основному содержанию

Відбувся «День відкритих дверей»: програма підготовки магістрів з юдаїки чекає на вас

Відбувся «День відкритих дверей»: програма підготовки магістрів з юдаїки чекає на вас

 

20 липня 2020 року об 19:00 на жаль, вже у звичному дистанційному режимі, відбувся День відкритих дверей для тих, хто має бажання отримати вищу освіту за спеціалізацією «юдаїка».

Організаторами події виступила Асоціація єврейських організацій і громад України (Ваад) та  он-лайн студія «Limonad-S».

Всі охочі мали змогу поставити викладачам питання, які найбільше цікавили майбутніх абітурієнтів. Першим до слова був запрошений Сергій Гірік – заступник керівника, кандидат історичних наук та фахівець з юдаїки. Він поділився своїм досвідом, розповів про всі дисципліни, які входять в навчальний план та відповів на питання, щодо безпосередньої процедури набору на програму.

Далі Доктор Катерина Малахова, історик з багаторічним стажем та викладач, розповіла про предмет, котрий вона викладає на програмі. Вона пояснила, хто такі хасиди, і чому ця релігійна течія є дуже цікавою в вивченні. Також вона розповіла про практику, яку кожного літа проходять мабутні магістри, і чому саме аналіз надписів на надгробках (мацевах) може бути корисний майбутнім спеціалістам з юдаїки.

К учасникам заходу звернувся ініціатор програми, голова Вааду України, дисидент та громадський діяч Йосиф Зісельс, який розповів про понад 30-літню історію створення і розвитку освіти за спеціалізацією «Юдаїка»: з чого все починалося, з якими перешкодами довелося зустрітися, і про те, який стан програми на сьогоднішній день, а саме: сьогодні це повноцінна вища освіта для тих, хто цікавиться єврейським світом і бажає отримати магістерський диплом, який визнають за кордоном.

Головний спонсор програми з юдаїки – канадська організація «Українсько-єврейська зустріч». Завдяки її підтримці старанні студенти не лише безкоштовно навчаються, але й отримують стипендію.

Наприкінці зустрічі дві про своє навчання розповіли випускниці цього року – Ліза Мучник та Катарина Папакіна.

Пані Єлизавета Мучнік зробила наголос на можливості навчання в університеті Кельну в рамках програм мобільності, що діє в Академії, а також про захопливу літню практику, яка завжди відбувається між першим та другим роками навчання.

«Мені подобається, що наголос робиться на міждисциплінарному аспекті», –відмітила в свою чергу пані Катерина Папакіна

Також у розмові прийняла участь Тетяна Шишкіна, випускниця програми минулих років, яка зараз працює в Києво-Могилянській академії в міжнародному відділі. Вона розповіла майбутнім студентам про можливості навчання в університетах Європи.

Запис зустрічі можна переглянути на YouTube-каналі он-лайн студії «Limonad-S» за посиланням.

Всі запитання, що до вступу на програму можна задати за тел. +38 097 4866900 (Олена) або за ел. адресою: vaadua@gmail.com

 

Повідомлення про подальші онлайн лекції, презентації, концерти та інтерв’ю можна знайти на веб-сайті он-лайн студії «Limonad-S» за посиланням.

 

Аліна Шененко для сайту Вааду

Нет времени посещать сайт? Подпишитесь на рассылку и получайте самое важное в одном письме

Отлично, вы подписаны на нашу рассылку!
Ранее вы уже были подписаны на нашу рассылку